Lewandowski sponsorem reprezentacji Polski w amp futbolu

Piłka nożna
Lewandowski sponsorem reprezentacji Polski w amp futbolu
fot. Cyfrasport

Robert Lewandowski został sponsorem reprezentacji Polski w amp futbolu! Napastnik Bayernu Monachium zdecydował się wesprzeć kadrę finansowo. Co za tym idzie, jego logo pojawi się na koszulkach.

Biało-Czerwoni są jedną z najlepszych drużyn na świecie w amp futbolu. Na ostatnich mistrzostwach Europy wywalczyli brąz, teraz przygotowują się do mistrzostw świata w Meksyku.

 

Lewandowski niedawno wystąpił w kampanii #JednąNogąWFinale. Obok niego pojawili się między innymi Łukasz Fabiański czy Marcin Gortat. Na tym rola kapitana Biało-Czerwonych się nie kończy... Będzie on wspierał kadrę amp futbolistów finansowo. Logo RL9 pojawi się z tyłu ich koszulek, w których będą grać na mistrzostwach świata.

 

 

 

Lewandowski często wspiera różne akcje. Kilka dni temu wspólnie z żoną wspomógł Centrum Zdrowia Dziecka, przekazując pół miliona złotych na jego remont.

 

W amp futbolu występują zawodnicy po jednostronnej wadzie lub amputacji kończyny dolnej (w przypadku graczy z pola) bądź górnej (w przypadku bramkarzy).

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze