KSW 42: Premiera w Polsacie Sport

Sporty walki

Od wydarzeń gali KSW 42 w łódzkiej Atlas Arenie minął już ponad miesiąc, jednak kibice sportów walki do tej pory pamiętają jej nieoczekiwany przebieg. Choć pierwotnie gala była dostępna tylko w systemie PPV, to w piątek 6 kwietnia na antenie Polsatu Sport odbędzie się jej premiera.

Ci wszyscy, których ominęły emocje związane z ostatnią galą organizowaną przez KSW, będą mogli nadrobić zaległości bez żadnych opłat. Na pewno warto to zrobić, gdyż wieczór w łódzkiej Atlas Arenie niósł ze sobą wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji!

 

Niesamowity debiut zaliczyła była dziennikarka Polsatu Sport Karolina Owczarz (1-0, 1 SUB), która duszeniem zza pleców efektownie poddała Paulinę Raszewską (0-1). O wielkim pechu mógł natomiast mówić Łukasz Jurkowski (16-11, 4 KO, 6 SUB), który ze względu na odniesioną podczas treningu kontuzję nie dał rady wyjść do drugiej rundy walki z Martinem Zawadą (28-14-1, 18 KO, 5 SUB).

 

Nie bez echa przeszły również starcia Mateusza Gamrota (14-0-1NC, 4 KO, 4 SUB) z Grzegorzem Szulakowskim (9-2, 2 KO, 5 SUB) oraz Scotta Askhama (16-4, 10 KO, 2 SUB) z Michałem Materlą (25-6, 7 KO, 12 SUB). Ten ostatni nie wytrzymał piekielnych kopnięć rywala na wątrobę i został znokautowany już w pierwszej rundzie.

 

W walce wieczoru Tomasz Narkun (15-2, 3 KO, 12 SUB) doprowadził do sensacyjnej, pierwszej w KSW, porażki Mameda Khalidova (34-5-2, 13 KO, 17 SUB). - Nareszcie przegrałem! Jak ja się cieszę! - krzyczał po walce Czeczen z polskim paszportem.

 

Premiera gali KSW 42 od godziny 20.30 w Polsacie Sport.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze