PlusLiga: Cerrad Czarni Radom przedłużyli kontrakt z rozgrywającym

Siatkówka
PlusLiga: Cerrad Czarni Radom przedłużyli kontrakt z rozgrywającym
fot. Cyfrasport

Słoweński rozgrywający Dejan Vincić podpisał dwuletni kontrakt z drużyną Cerrad Czarnych Radom! – Cieszę się bardzo, że Dejan chce kontynuować swoją karierę w naszym klubie – powiedział szkoleniowiec Wojskowych Robert Prygiel.

32-letni rozgrywający reprezentacji Słowenii związał się z radomskim klubem dwuletnim kontraktem.

– Cieszę się bardzo, że Dejan chce kontynuować swoją siatkarską karierę w naszym klubie. Świadczy to o tym, że docenia jakość organizacyjną oraz sportową naszego klubu. Jesteśmy przekonani, że jego profesjonalne zaangażowanie  oraz poziom sportowy, przełoży się na jeszcze lepsze rezultaty sportowe w nadchodzącym sezonie – podkreślił Prygiel.

 Vincić przyszedł do Cerrad Czarnych z tureckiego Halbank Ankara, z którym w sezonie 2016/17 zdobył mistrzostwo kraju.

– Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że odnowiłem kontrakt z Cerrad Czarnymi Radom, który opiewać będzie  na następne dwa lata. Cieszę się, że będę grać w najlepszej lidze na świecie i będę mógł rywalizować z najlepszymi zespołami. Patrzę pozytywnie w przód na nowe wyzwania, jakie nas czekają w następnym sezonie. Mam nadzieję, że cele jakie sobie stawimy zostaną osiągnięte. Cieszę się, że zostaję w klubie który jest bardzo dobrze zorganizowany, a z tego miejsca chciałbym podziękować kibicom i wszystkim w klubie za wsparcie w tym sezonie oraz zaufanie jakim mnie obdarzyli – powiedział Vincić.

RM, wksczarni.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze