Magazyn #7strefa: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Magazyn #7strefa: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Polsat Sport

Siatkarska Liga Mistrzów oraz PlusLiga wchodzą w decydującą fazę. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle uniesiona zwycięstwem nad VFB Friedrichshafen podejmie we własnej hali zespół Trefla Gdańsk. Czy ZAKSA udźwignie ciężar końcówki sezony? O tym w magazynie #7strefa w sobotę 7 kwietnia o godzinie 13.00 w Polsacie Sport.

W sobotnim wydaniu nasi eksperci podsumują szczęśliwe zwycięstwo ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w Lidze Mistrzów. Skromna zaliczka nie przekreśla szans mistrza Polski w ostatecznym rozrachunku. Utytułowany polski zespół, stanie przed szansę napisania nowej, pięknej historii. Czy faworyt do obrony tytułu mistrza kraju zdoła sprawić sensacje w Lidze Mistrzów?

 

Wciąż nie znamy pełnego zestawienia drużyn, które ostatecznie zagrają w fazie play-off PlusLigi oraz zespołów, które z ligą będą musiały się pożegnać. Oczy kibiców z pewnością będą skupione na tym co dziać się będzie na szczycie tabeli. Hit kolejki - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trefl Gdańsk z pewnością da nam odpowiedzi na pytanie, gdzie myślami są gospodarze oraz czy przyjezdni o tytule mogą tylko marzyć? Na te i wiele innych pytań odpowie również selekcjoner polskiej kadry Vital Heynen. Oglądajcie magazyn #7strefa.

 

Prowadzący: Krzysztof Wanio

 

Goście: Wojciech Drzyzga, Damian Dacewicz, Kamil Drąg

 

Zapraszamy do komentowania na Facebooku i Twitterze #7strefa!

jk, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze