PlusLiga: GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja na Polsatsport.pl

Siatkówka
PlusLiga: GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP

W przedostatniej kolejce fazy zasadniczej siatkarskiej PlusLigi dojdzie do kilku niezwykle interesujących i ważnych dla układu tabeli konfrontacji. Jedną z nich będzie z pewnością starcie GKS z Indykpolem AZS. Transmisja meczu GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn na Polsatsport.pl i platformie Ipla od godziny 17.30.

Spotkanie będzie niezwykle istotne szczególnie dla podopiecznych trenera Roberto Santilliego, walczących o grę w play-offach. Olsztynianie zajmują szóste miejsce w tabeli i mają zaledwie punkt przewagi nad siódmą Asseco Resovią. W tej sytuacji strata nawet jednego punktu w Katowicach może być dla nich niezwykle kosztowna. Przypomnijmy, że pierwsze starcie obu ekip, rozegrane w grudniu w Olsztynie zakończyło się podziałem punktów – Indykpol AZS wygrał 3:2.

 

– GKS stanowi bardzo dobrą drużynę. Mają dobrych rezerwowych oraz wyrównany zespół, przez co nie wiadomo, jaki będzie ich wyjściowy skład. Bardzo dobrze zagrywają i myślę, że to jest ich bardzo duży atut. Będziemy walczyć w Katowicach o zwycięstwo, lecz to nie jest łatwy przeciwnik. Są oni bardzo groźni, gdy grają we własnej hali. Mam nadzieję, że to będzie ciekawe widowisko i to my będziemy wracać do domu w lepszych nastrojach – powiedział przed meczem rozgrywający olsztynian Paweł Woicki.

 

Mecz GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn w sobotę 7 kwietnia o godzinie 17.30; transmisja – Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze