Tomsia: Reprezentacja to zamknięty rozdział

Siatkówka
Tomsia: Reprezentacja to zamknięty rozdział
fot. Cyfrasport

Berenika Tomsia stwierdziła, że najprawdopodobniej nie zagra już w reprezentacji Polski. – Myślę, że reprezentacja to zamknięty rozdział. Teraz nadszedł czas na młode zawodniczki – przyznała 30-letnia siatkarka.

Atakująca Chemika wzięła udział w programie #ZapytajBerę, w którym kibice za pośrednictwem mediów społecznościowych zadawali jej pytania. Jedno z nich dotyczyło jej przyszłości w reprezentacji Polski.

 

– Myślę, że reprezentacja to zamknięty rozdział. Teraz nadszedł czas na młode zawodniczki. Czuję się jak Bridget Jones, więc chyba przyszedł czas na koniec z kadrą, taki naturalny koniec – powiedziała.

 

Tomsia zadebiutowała w seniorskiej reprezentacji Polski w grudniu 2003 roku, mając niespełna 16 lat. Zawodniczka trafiła do Chemika Police w marcu, na zasadzie transferu medycznego, zastępując Katarzynę Zaroślińską-Król. Jest jedną z najlepszych polskich atakujących, w poprzednich sezonach występowała w lidze włoskiej.

 

– Nie wiem, czy pojechałabym na kadrę, teraz już o tym nie myślę. Nikt z kadry do mnie nie dzwonił, nikt nie starał się kontaktować, więc temat jest zamknięty – dodała Tomsia.

 

RM, Polsat Sport, Chemik Police
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie