ONICO Warszawa - Cuprum Lubin: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
ONICO Warszawa - Cuprum Lubin: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Mecz 29. kolejki PlusLigi z Cuprum Lubin będzie miał ogromne znaczenie dla ONICO Warszawa. Jeśli podopieczni Stephane’a Antigi wygrają, to zagrają w fazie play-off! Transmisja meczu ONICO Warszawa - Cuprum Lubin w Polsacie Sport.

O miejsce w pierwszej szóstce PlusLigi walczą jeszcze ONICO Warszawa, Jastrzębski Węgiel, Indykpol AZS Olsztyn i Asseco Resovia Rzeszów. Dla stołecznych siatkarzy cel jest jeden. By zapewnić sobie miejsce w szóstce potrzebują jednego zwycięstwa za trzy punkty. Na razie zajmują czwartą pozycję. - Łatwo nie będzie, ale liczymy na cenne trzy punkty - powiedział Antiga po ostatnim spotkaniu z Indykpolem AZS Olsztyn (1:3).

Gospodarze mają o co grać, natomiast goście… Na pewno nie zagrają już w fazie play-off i w barażach o utrzymanie w PlusLidze. Aktualnie zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. Mówi się jednak, że po sezonie w klubie dojdzie do wielu zmian, dlatego siatkarze tej drużyny z pewnością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.

Transmisja meczu ONICO Warszawa - Cuprum Lubin w Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:00. Komentują Przemysław Iwańczyk i Wojciech Drzyzga.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie