UFC: Sensacyjne wyzwanie dla Błachowicza! Jest odpowiedź Polaka

Sporty walki
UFC: Sensacyjne wyzwanie dla Błachowicza! Jest odpowiedź Polaka
fot. youtube.com

Po pokonaniu Jimiego Manuwy (17-4, 15 KO, 1 SUB) na gali UFC Fight Night w Londynie Jan Błachowicz (22-7, 5 KO, 8 SUB) awansował na piąte miejsce w rankingu wagi półciężkiej. Wielkie walki ma na wyciągnięcie ręki, lecz w trakcie trwania gali UFC 223 otrzymał dość niespodziewane wyzwanie...

Chodzi bowiem o Devina Clarka (9-2, 3 KO, 1 SUB), który był jednym z uczestników gali UFC 223. Jego pojedynek z Mike'iem Rodriguezem otworzył kartę wstępną, a po trzech rundach sędziowie zgodnie przyznali zwycięstwo temu pierwszemu. Oczywiście zasłużenie, gdyż zrobił on zdecydowanie więcej niż jego rywal. Być może to zwycięstwo przeszłoby bez echa, gdyby nie to, co wydarzyło się już po pojedynku.

- Bardzo chcę rewanżu z Janem Błachowiczem. Przegrałem z nim i chcę mu się zrewanżować.  Chcę pokazać mu oraz fanom, co potrafię - powiedział dla MMA Fighting.com.

Do walki Błachowicz - Clark doszło w październiku 2017 roku na gali UFC w Gdańsku. Wtedy Polak wygrał przez duszenie zza pleców w drugiej i został też nagrodzony przez organizację bonusem za występ wieczoru. Obaj zawodnicy są w tym momencie w zupełnie innej sytuacji, stąd też nie może dziwić reakcja "Cieszyńskiego Księcia" na takie wyzwanie.

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie