Gracze League of Legends skarżą się na zbyt seksowną bohaterkę

E-sport
Gracze League of Legends skarżą się na zbyt seksowną bohaterkę
fot. Riot Games

Biust jednej z bohaterek League of Legends nie spodobał się niektórym graczom, którzy swoją niechęć wyrazili w internecie, zmuszając tym samym producenta gry - Riot Games - do reakcji. Wątpliwości wzbudziła pierwsza postać wypuszczona w tym roku, a więc Kai'Sa.

Pierwotnie Kai'Sa ubrana była w czarny kostium, nieposiadający głębokiego dekoltu, jednak twórcy nie byli zadowoleni z początkowego efektu, ze względu na zlewanie się jej kruczoczarnych włosów i ubioru. Gracze uznali, że postać po zmianie wygląda zbyt seksownie i potrzebny jest rework. Pracownicy Riot Games przyznali fanom część racji.

 "Przyznajemy, że dekolt Kai'Sa nie spodobał się graczom i sprawił, że postać wygląda niepotrzebnie seksownie, nawet jeśli nie było to naszym zamiarem" - napisano w oficjalnym oświadczeniu.

Przyznano również, że zespół odpowiedzialny za tę postać mógł rozwiązać problem w bardziej fortunny sposób. Pracownicy w Riot Games nie planują ponownej zmiany bohaterki, jednak zapewnili, że w przyszłości będą bardziej wyczuleni na tego typu sytuacje.

 Imię Kai'Sa wywodzi się z rodziny języków ugrofińskich. W historii gry jest ona córką Kassadina, stąd podobieństwo w imieniu obydwu postaci.

 

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze