Puncher Extra Time: Bohaterowie KSW 43 w programie!

Sporty walki

W kolejnym magazynie Puncher Extra Time zajmiemy się zarówno MMA, jak i boksem. Gośćmi Artura Łukaszewskiego i Łukasza Jurkowskiego we wtorkowym programie będą między innymi bohaterowie walki wieczoru podczas KSW 43: Dricus Du Plessis i Roberto Soldić. Pojawi się także Krzysztof Jotko, a w częśći bokserskiej porozmawiamy o Polsat Boxing Night z Ewą Brodnicką i Tomaszem Adamkiem. Puncher Extra Time o 21.05 w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl!

Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty odbędzie się 21 kwietnia w Częstochowie. Na 11 dni przed wydarzeniem, w studiu przy Ostrobramskiej 77 w Warszawie pojawią się eksperci Polsatu Sport, a niegdyś uczestnicy PBN: Grzegorz Proksa i Maciej Miszkiń. Jak oceniają szanse poszczególnych zawodników, którzy zaprezentują swe umiejętności pod Jasną Górą? W programie Puncher Extra Time połączymy się także przez Skype'a z Ewą Brodnicką (14-0, 2 KO) i Tomaszem Adamkiem (52-5, 30 KO), którzy zbierają już ostatnie szlify przed walkami z Sarah Pucek (8-2-1, 1 KO) oraz z Joey'em Abellem (34-9, 32 KO).

 

W kolejnym odcinku poinformujemy również, kto będzie nowym rywalem Roberta Parzęczewskiego (19-1, 12 KO) na gali w Częstochowie. Na ostatniej prostej przygotowań do gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty, kontuzji ręki doznał bowiem Emmanuel Danso (28-2, 23 KO). Oznacza to, że blisko 29-letni Ghańczyk nie wystąpi w Częstochowie.

 

"Napakowana" emocjami i mocnymi nazwiskami będzie część MMA, w której pojawią się między innymi Roberto Soldic (13-2, 11 KO, 1 SUB) i Dricus Du Plessis (11-1, 3 KO, 8 SUB). Chorwat i Afrykaner to bohaterowie walki wieczoru podczas zbliżającego się KSW 43 - gali, która odbędzie się już 14 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia. Między zawodnikami iskrzy już od kilku miesięcy, a we wtorek po raz kolejny zobaczymy ich twarzą w twarz. W magazynie Puncher Extra Time zobaczą również państwo łączenie przez Skype'a z jednym z najlepszych Polaków w UFC Krzysztofem Jotko (19-3, 5 KO, 2 SUB), który 15 kwietnia w Glendale zmierzy się z Bradem Tavaresem (16-4, 4 KO, 2 SUB) podczas UFC Fight Night.

 

Początek programu Puncher Extra Time o 21.05 w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl!

 

Prowadzący: Artur Łukaszewski, Łukasz "Juras" Jurkowski

 

Goście:
MMA - Dricus Du Plessis, Roberto Soldić, Krzysztof Jotko (Skype).
Boks - Grzegorz Proksa, Maciej Miszkiń, Ewa Brodnicka (Skype), Tomasz Adamek (Skype).

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze