A.J. to zawodnik organizacji Bellator, który jest na najlepszej drodze do walki o pas kategorii piórkowej. Już 13 kwietnia wystąpi na gali Bellator 197, a jego rywalem będzie Justin Lawrence.

 

Młody, zaledwie 23-letni zawodnik zaproponował, aby na kolejnej gali, na której będzie walczył, wystąpił również jego ojciec. Jego zdaniem obaj mogliby znaleźć się w karcie głównej.

 

- W profesjonalnym sporcie takie rzeczy dzieją się tylko w baseballu. To byłoby świetne przeżycie dla nas, zwłaszcza dla taty, który mimo wieku nadal może rywalizować - powiedział Amerykanin.

 

Jego ojciec, Antonio McKee (29-6-2, 3 KO, 5 SUB) zaczynał przygodę z zawodowym MMA w 1999 roku, toczył pojedynki w wielu uznanych organizacjach. Od początku prowadził również swojego syna. Mimo, że 48-latek nie walczył od 2014 roku, to jego podopieczny przyznaje, iż może się to zmienić.

 

A.J. dodał również, że trzeba to zrobić jak najszybciej, gdyż ojciec młodszy nie będzie, a także dlatego, że być może niedługo 23-latek dostanie ofertę walki o pas i całe przygotowania będą poświęcone właśnie jemu.