10 kwietnia 2010 roku na pokładzie prezydenckiego samolotu wśród najważniejszych osób w państwie był śp. Piotr Nurowski – ówczesny prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W ósmą rocznicę katastrofy smoleńskiej wspominamy tego wielkiego przyjaciela sportu i sportowców, a także bardzo ważną postać dla Telewizji Polsat i Polsatu Sport; współtwórcę pierwszej polskiej telewizji komercyjnej i „ojca chrzestnego” największego polskiego kanału sportowego; wiecznie uśmiechniętego, ciepłego i życzliwego człowieka, uwielbianego zarówno przez przyjaciół i współpracowników, jak i sportowców.

 

Przed polskimi sportowcami dziś ważne wyzwania. Piąte spotkanie w eliminacjach mistrzostw świata rozegrają polskie piłkarki. Biało-czerwone w wyjazdowym spotkaniu ze Szkocją  będą chciały zmazać plamę po słabym meczu z Albanią. Ostateczny bój o Final Four Ligi Mistrzów z VfB Friedrichshafen stoczą siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. W jakiej sytuacji są przed rewanżem i co muszą zrobić, żeby wywalczyć awans? Odpowiedzi na te pytania poznają Państwo oglądając dzisiejsze Sport Flesze.

 

W nich także dużo sportów walki z zapowiedzią gwiazdorskiego starcia na KSW 44 oraz przygotowania pięściarzy (dziś głównie – Damiana Jonaka) do gali Polsat Boxing Night, która już 21 kwietnia odbędzie się w Częstochowie. Więcej o przygotowaniach wszystkich zawodników już tradycyjnie w najnowszej odsłonie Polsat Boxing Night News, której premiera o godzinie 18.00. A obszernie o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w sportach walki w magazynie Puncher Extra Time o 21.05.

 

Wtorek w Polsacie Sport News:
 
12:00 – Sport Flesz
13:00 – Sport Flesz
14:00 – Sport Flesz
15:00 – Sport Flesz
16:00 – Sport Flesz
17:00 – Sport Flesz
18:00 – Polsat Boxing Night News
19:00 – Sport Flesz
20:00 – Sport Flesz
21:00 – Polsat Boxing Night News
21:05 – Puncher Extra Time
22:00  – Polsat Boxing Night News
23:00  – Polsat Boxing Night News

Gdzie oglądać Polsat Sport News?
 
CYFROWY POLSAT: kanał 13
 
UPC:
- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507
- Na dekoderze UPC Mediabox: kanał 561
 
NETIA: kanał 71
 
MULTIMEDIA: kanał 134
 
TOYA: kanał 452
 
A także w innych sieciach kablowych.
 
Zapraszamy także do polubienia profilu Polsat Sport News na Facebooku.