Polsat Boxing Night: Wierzbicki "strollował" Adamka (WIDEO)

Sporty walki

Kilku bohaterów gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty, która odbędzie się już 21 kwietnia w Częstochowie, przygotowuje się w Szklarskiej Porębie. Są to m.in. Tomasz Adamek (52-5, 30 KO), Ewa Brodnicka (14-0, 2 KO) oraz Łukasz Wierzbicki (15-0, 6 KO). Ten ostatni postanowił strollować byłego mistrza dwóch kategorii wagowych.

A wszystko wydarzyło się podczas jednej z sesji treningowych Brodnickiej. Pojawił się na niej Wierzbicki, który zaczął udzielać jej wskazówek - w identyczny sposób, w jaki robi to Adamek. To wszystko można zobaczyć w każdą niedzielę o godzinie 10:30 w "Drodze do PBN" (transmisja w Polsacie Sport). "Góral" lubi być zaangażowany w treningi innych zawodników, a jego podpowiedzi często są na wagę złota.

 

Tym razem w rolę Adamka wcielił się jednak ktoś inny. Wierzbicki, który na gali Polsat Boxing Night zmierzy się w rewanżowym starciu z Michałem Żeromińskim, postanowił "strollować" dużo bardziej doświadczonego kolegę! Wyszło zabawnie, co tylko potwierdza, że atmosfera w Szklarskiej Porębie jest znakomita.

 

Bilety na galę Polsat Boxing Night: „Noc Zemsty” dostępne na ebilet.pl!

 


O gali Polsat Boxing Night: "Noc Zemsty":
 
W Częstochowie do ringu powróci były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Tomasz Adamek w ostatnich dwóch pojedynkach udowodnił, że cały czas może mierzyć się z czołowymi pięściarzami kategorii ciężkiej na świecie. Wygrane z Fredem Kassim oraz Solomonem Haumono otworzyły przed żyjącą legendą polskiego boksu drzwi do wielkich pojedynków! Teraz jego rywalem będzie bardzo mocno bijący Joey Abell.
 
Na ostatniej prostej do walki o mistrzostwo świata znajduje się natomiast Mateusz Masternak, który zmierzy się po raz drugi z Yourim Kalengą. Kongijczyk w 2014 roku na pełnym dystansie okazał się nieznacznie lepszy od Polaka. Były mistrz Europy zapewnia jednak, że nic dwa razy się nie zdarza.
 
W pierwszej obronie tytułu mistrzyni świata WBO w kategorii super piórkowej zawalczy Ewa Brodnicka, a do ringu po dłuższych przerwach powrócą Damian Jonak oraz Michał Chudecki. W ringu swoje umiejętności zaprezentują również perspektywiczni Adam Balski oraz Robert Parzęczewski.

Karta walk gali PBN: "Noc Zemsty":
 
Walka wieczoru:
 
o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej:
Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) vs Joey Abell (34-9, 32 KO)
 
o Mistrzostwo Europy WBO w kategorii junior ciężkiej:
Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) vs Youri Kalenga (23-4, 16 KO)
 
o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze junior ciężkiej:
Adam Balski (11-0, 8 KO) vs Denis Grachev (16-6-1, 9 KO)
 
Damian Jonak (39-0-1, 21 KO) vs Lukas Ndafoluma (11-1, 3 KO)
 
o Mistrzostwo Świata WBO w wadze super piórkowej:
Ewa Brodnicka (14-0, 2 KO) vs Sarah Pucek (8-2-1, 1 KO)
 
Robert Parzęczewski (19-1, 12 KO) vs Tim Cronin (11-1-1, 2 KO)
 
o Mistrzostwo Polski w wadze półśredniej:
Łukasz Wierzbicki (15-0, 6 KO) vs Michał Żeromiński (13-3-1, 1 KO)
 
Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (13-1-1, 5 KO)
 
jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie