Andryszak: Pudzianowski? Bedorf? Wszystko się może zdarzyć

Sporty walki

Michał Andryszak (20-6, 13 KO, 6 SUB) może zostać nowym mistrzem KSW w wadze ciężkiej, o ile pokona Philipa De Friesa (14-6-1NC, 1 KO, 11 SUB) na gali KSW 43. Wtedy z pewnością będzie z wielkim zainteresowaniem oglądał starcie Mariusza Pudzianowskiego (12-5-1NC, 5 KO, 1 SUB) i Karola Bedorfa (1-3, 5 KO, 3 SUB).

O walce Pudzianowskiego i Bedorfa mówiło się od dłuższego czasu. Już wiadomo, że obaj zmierzą się 9 czerwca podczas KSW 44 w ERGO Arenie. To starcie powinno wyłonić kolejnego pretendenta do mistrzowskiego pasa w wadze ciężkiej.

 

- Skupmy się na razie na tym, co mamy tutaj. Przede mną ciężka walka. Mój rywal postawi na pewno trudne warunki. Karol z Mariuszem mają swoją robotę do wykonania. Na razie nie wybiegajmy w przyszłość. Jeżeli będzie więcej wiadomo, wtedy porozmawiamy na ten temat. Wszystko się może zdarzyć - powiedział "Longer" na konferencji prasowej.

 

Pas w kategorii ciężkiej, odkąd został zwakowany przez Marcina Różalskiego (7-4, 4 KO, 2 SUB), nie ma posiadacza. Nowego mistrza wyłoni walka Andryszak - De Fries na gali KSW 43.

 

Transmisja gali KSW 43 w sobotę od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight i od godziny 20:00 w Polsacie Sport.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze