Legia Warszawa i FaZe Clan łączą siły, by pomóc dzieciom!

Inne
Legia Warszawa i FaZe Clan łączą siły, by pomóc dzieciom!
fot. Materiały prasowe

Legia eSports rozpoczyna aukcję charytatywną koszulek Legia x FaZe Clan, w których gracze FaZe Clanu wystąpili podczas IEM w Katowicach. Zebrane środki przekazane zostaną na zakup wózka pod inkubator transportowy dla Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Rozpoczęła się licytacja serii sześciu unikalnych koszulek (pięciu zawodników + trener) z autografami całej drużyny FaZe Clan! To prawdziwa gratka dla fanów e-sportu i graczy Counter-Strike’a, tym bardziej, że ten esportowy team ma wielu fanów w Polsce. Dochód z aukcji charytatywnej zostanie przeznaczony na zakup wózka pod inkubator transportowy dla Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

FaZe Clan to najlepsza drużyna świata w grze Counter-Strike: Global Offensive. Podczas tegorocznego Intel Extreme Masters w Katowicach gracze FaZe Clanu wystąpili w wygranym meczu półfinałowym przeciwko Astralis w specjalnych koszulkach Legia x FaZe Clan. „The best teams stick together” – to hasło najlepiej oddaje czym jest współpraca Legii z FaZe Clanem.

 

- To ważna część przyszłości. Oba zespoły pasują do siebie pod względem autentyczności – mówił o motywach nawiązania współpracy prezes Legii, Dariusz Mioduski.

Aukcja jest dostępna pod tym LINKIEM.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze