Liga Europy: CSKA Moskwa - Arsenal. Relacja i wynik na żywo

Po niesamowitych emocjach w Lidze Mistrzów, nadszedł czas, by do akcji wkroczyły drużyny rywalizujące ze sobą w Lidze Europy! O dokonanie niemożliwego powalczy CSKA Moskwa, która w zeszłym tygodniu, na wyjeździe, została rozbita przez podopiecznych Arsena Wengera 1:4. Relacja i wynik na żywo meczu CSKA Moskwa - Arsenal F.C. na portalu Polsatsport.pl.

O miejsce w gronie czterech najlepszych drużyn obecnej edycji Ligi Europy powalczą CSKA Moskwa, Arsenal Londyn, Olympique Marsylia, RB Lipsk, RB Salzburg, Lazio S.S., Sporting CP i Atletico Madryt. Szanse na awans pierwszej z wymienionych drużyn są niewielkie, jednak sztuka odwrócenia fatalnej sytuacji udała się we wtorek rywalizującej w Lidze Mistrzów Romie. Rzymianie wyeliminowali bowiem Barcelonę (3:0) po przegranej 1:4 w pierwszym meczu. W środę o włos od doprowadzenia do dogrywki ze stanu 0:3 z Realem Madryt był zaś Juventus (3:1).

W pierwszym meczu CSKA przegrało na Emirates 1:4, a po dwie bramki zapakowali Rosjanom Alexandre Lacazette oraz Aaron Ramsey. Honorowe trafienie zdobył w 15. minucie Aleksandr Gołowin i okoliczność ta daje jeszcze podopiecznym Wiktara Hanczarenki cień szansy na awans. Wartością dodaną w rewanżu będzie dla Rosjan ich własny stadion oraz kibice, jednak piłkarze będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, by wyrzucić za burtę dysponujących pokaźną zaliczką londyńczyków.

Relacja i wynik na żywo meczu CSKA Moskwa - Arsenal F.C. od godziny 21.05 na portalu Polsatsport.pl.