PlusLiga: Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfra Sport

W ostatniej kolejce PlusLigi siatkarze Cerradu Czarnych Radom zmierzą się z ONICO Warszawa. Celem drużyny Roberta Pyrgla jest utrzymanie ósmego miejsca, z kolei warszawianie celują w czwartą lokatę. Tak zaciętej końcówki rundy zasadniczej nie bylo w PlusLidze od lat. Transmisja meczu Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa w Polsacie Sport

Kibice polskiej siatkówki klubowej z pewnością już zacierają ręce i obgryzają paznokcie przed decydującą fazą tego sezonu. Już dawno ostatnia kolejka sezonu zasadniczego nie zwiastowała takich emocji. ONICO Warszwa to jedna z czterech drużyn, która powalczy o jedno z trzech wolnych miejsc w fazie play-off. Klub z Warszawy zajmuje obecnie czwarte miejsce, ale ma tyle samo punktów co Jastrzębski Węgiel, AZS Olsztyn i Asseco Resovia Rzeszów. Patrząc na przeciewników konkurencji w drodze do upragnionego ćwierćfinału można odnieść wrażenie, że to właśnie podopieczni Stephane'a Antigi mają najtrudniejszego rywala.

Cerrad Czarni Radom też mają jasno postawiony cel - chcą utrzymać ósme miejsce. Do zrealizowania tego zadania potrzebują wygranej, najlepiej za trzy punkty w piątkowym meczu. Taki wynik sprawi, że nie będą musieli przejmować się wynikami z innych spotkań. Co więcej, jeżeli radomianom uda się zgarnąć pełną pulę, ONICO wyleci poza pierwszą "szóstkę" i obie drużyny spotkają się ponownie w meczu o 7. miejsce.

 

Transmisja meczu Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa od godz. 18:00 w Polsacie Sport.

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie