Fornal rozstrzelał siatkarzy ONICO zagrywką! (WIDEO)

Seria kapitalnych zagrywek, jaką popisał się Tomasz Fornal, będzie się śniła siatkarzom ze stolicy po nocach. W drugim secie meczu 30. kolejki PlusLigi pomiędzy Cerrad Czarnymi Radom i ONICO Warszawa przyjmujący gospodarzy "rozstrzelał" rywali kapitalnymi serwisami!

Mistrz świata juniorów najpierw skutecznym atakiem wyrównał stan seta na 6:6 i powędrował w pole serwisowe. Rozpoczął od kapitalnej zagrywki w narożnik boiska, a skończył swą serię przy stanie 14:6.

Radomianie wygrali w tym czasie dziewięć piłek z rzędu, Fornal zapisał na swym koncie cztery punkty bezpośrednio z zagrywki, a trener ONICO Stephane Antiga wykorzystał dwa czasy... To był kluczowy moment tej partii, goście nie zdołali już odzyskać inicjatywy, a Cerrad Czarni pewnie wygrali 25:16.

Seria punktowa Cerrad Czarnych Radom przy zagrywkach Tomasza Fornala w załączonym materiale wideo.