Krzysztof Krawczyk nagrał piosenkę na MŚ 2018! "Lewandowski, gol dla Polski" (WIDEO)

Piłka nożna
Krzysztof Krawczyk nagrał piosenkę na MŚ 2018! "Lewandowski, gol dla Polski" (WIDEO)
fot. YouTube

Powoli zaczyna się piłkarska gorączka związana z udziałem podopiecznych Adama Nawałki w mistrzostwach świata w Rosji. Można się było spodziewać, że w związku z tym powstaną piosenki zagrzewające piłkarzy do jak najlepszej gry. Swoją propozycję przygotował właśnie Krzysztof Krawczyk.

Krawczyk ma na swoim koncie wiele przebojów... Takich, jak "Mój przyjacielu", "Chciałem być", "Parostatek", "Jak minął dzień" czy "Bo jesteś Ty". Czy piosenka "Lewandowski, gol dla Polski" będzie jego kolejnym hitem?

 

Głównym bohaterem jest, jak sama nazwa wskazuje, kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski. "Lewandowski, prosto z Polski, Lewandowski, orzeł Polski, Lewandowski, gol dla Polski, Lewandowski, Lewandowski" - można usłyszeć w refrenie.

 

 

Krawczyk ma już na swoim koncie jeden podobny utwór. Specjalnie na mistrzostwa świata 1986 w Meksyku powstała piosenka "Wygrajmy jeszcze jeden mecz".

 

Mundial w Rosji rozpoczną się 14 czerwca. W fazie grupowej Biało-Czerwoni zagrają z Senegalem, Kolumbią i Japonią. Finał turnieju odbędzie się 15 lipca.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze