Liga Mistrzów: Wyniki losowania półfinałów

Piłka nożna
Liga Mistrzów: Wyniki losowania półfinałów
fot. PAP

Losowanie par półfinałowych piłkarskiej Ligi Mistrzów w sezonie 2017/2018 już za nami. W puli znalazły się cztery piłeczki, w każdej nazwa jednego z czterech klubów, które zakwalifikowały się do półfinału turnieju.

Na ostatniej prostej do finału Champions League znalazły się dwa kluby, które od początku stawiane były w gronie faworytów do wygrania najcenniejszego klubowego trofeum w Europie, jak również dwie marki, dla których awans do półfinału tych rozgrywek to już gigantyczny sukces. Drużyny, które każdego roku celują w dojście do finału Ligi Mistrzów, to oczywiście Real Madryt i Bayern Monachium. Druga para, czyli Liverpool i AS Roma, osiągnęły w tym sezonie świetny wynik i niezależnie od tego jak potoczą się ich dalsze losy w rozgrywkach, ten sezon mogą uznać za sukces.

Obecny sezon Ligi Mistrzów jest w pewnym sensie przełomowy. Pierwszy raz od ośmiu lat zdarzyło się bowiem, że na tym etapie rozgrywek znalazły się drużyny z czterech różnych państw. W niemieckiej oraz włoskiej ekipie gra dwóch Polaków - Robert Lewandowski i Łukasz Skorupski. Biorąc pod uwagę wynik losowania, niewykluczone, że panowie spotkają się w wielkim finale w Kijowie.

 

Wyniki losowania półfinałów Ligi Mistrzów:

 

Bayern Monachium - Real Madryt

Liverpool FC - AS Roma

 

 
Pierwsze mecze półfinałowe odbędą się 24 i 25 kwietnia. Rewanże zaplanowano na 1 i 2 maja. Finał rozegrany zostanie 26 maja w Kijowie.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze