FIFA 18: Salah pobił historyczny rekord w jednej ze statystyk

Inne
FIFA 18: Salah pobił historyczny rekord w jednej ze statystyk
fot. PAP

Mohamed Salah jest obecnie jednym z najlepszych oraz najbardziej docenianych piłkarzy na świecie. Jego klasę dostrzegli również producenci gry FIFA 18, którzy po kolejnym wybraniu go zawodnikiem miesiąca Premier League, podnieśli jego współczynnik szybkości do zawrotnych 99 punktów! Jest to absolutny rekord i zarazem najwyższa możliwa wartość do przyznania w grze.

Trener Liverpool F.C. Jurgen Klopp może być w pełni zadowolony z postawy Egipcjanina w obecnym sezonie. Salah gra obłędnie, czego dowodem jest 29 bramek i 10 asyst w lidze, do których dorzucił jeszcze 9 goli i 3 asysty w Lidze Mistrzów oraz jedno trafienie w Pucharze Anglii.

W dodatku jako pierwszy zawodnik w historii trzykrotnie, w trakcie jednego sezonu uzyskał tytuł piłkarza miesiąca oraz jest bliski pobicia rekordu strzelonych bramek w jednym sezonie Premier League. W tym celu, w ostatnich pięciu meczach musi zdobyć przynajmniej sześć bramek, by przebić osiągnięcia Alana Shearera (34 gole w barwach Blackburn Rovers w sezonie 1994/1995) i Andy'ego Cole'a (również 34 bramki w Newcastle United w sezonie 1993/1994).

Twórcy gry FIFA 18 docenili formę skrzydłowego, windując jego ogólną ocenę do zawrotnych 93 punktów! W poprzedniej edycji karty Player Of The Month jego współczynnik szybkości wynosił 98, dzięki czemu piastował tytuł najszybszego piłkarza ex aequo z Cristiano Ronaldo (seria Team Of The Year).


W najnowszej aktualizacji Salahowi przyznano 99 puntków szybkości, co stanowi absolutny rekord i czyni go samodzielnym liderem. Jego pozycja nie jest w dodatku zagrożona, ponieważ jest to najwyższa wartość możliwa do przyznania w grze. Poza tym legitymuje się on 96 punktami dryblingu, 93 strzału i 91 podań, co czyni tę kartę praktycznie nie do zatrzymania.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze