Skandal podczas meczu Klasy B! "Kibic" chciał poderżnąć piłkarzowi gardło?

Mecze tzw. "Ósmej Ligi Mistrzów", czyli Klasy B mają swój niewątpliwy urok. Bardzo często w trakcie, przed i po spotkaniach dochodzi jednak do patologicznych scen. Oficjalny profil facebookowy zespołu LKS Ciechów informuje, że podczs meczu z Piastem Lutynia doszło do niebywałego skandalu...

W rozgrywanym w niedzielne popołudnie spotkaniu wrocławskiej grupy IX Klasy B, na boisku w Ciechowie mierzyły się ósma w tabeli ekipa Porcelany (LKS-u) Ciechów z piątym Piastem Lutynia. Przy stanie 2:2 w 70. minucie spotkania potyczka została przerwana chwilę po tym, jak jeden z zawodników gospodarzy został brutalnie sfaulowany przez rywala.

"Michał Warchał został w brutalny sposób sfaulowany (przewieziony do szpitala karetką z prawdopodobieństwem złamania nogi) przez zawodnika gości, co spowodowało awanturę wśród kibiców obu drużyn, którzy wbiegli na boisko." - czytamy na Facebooku LKS-u Ciechów.

Dalej czytamy o mrożącym krew w żyłach zachowaniu jednego z panów, którzy pojawili się tego dnia na trybunach. - Kibic gości który wbiegł na boisku chciał (...) dosłownie "poderżnąć gardło" ostrym przedmiotem naszemu piłkarzowi, który stał i udzielał pomocy w tej chwili na murawie - napisano w krótkim oświadczeniu. Do posta na Facebooku załączono też dramatyczne zdjęcie. LKS Ciechów zapowiedział również wydanie oświadczenia w tej sprawie.