Skandal podczas meczu Klasy B! "Kibic" chciał poderżnąć piłkarzowi gardło?

Piłka nożna
Skandal podczas meczu Klasy B! "Kibic" chciał poderżnąć piłkarzowi gardło?
fot. PAP

Mecze tzw. "Ósmej Ligi Mistrzów", czyli Klasy B mają swój niewątpliwy urok. Bardzo często w trakcie, przed i po spotkaniach dochodzi jednak do patologicznych scen. Oficjalny profil facebookowy zespołu LKS Ciechów informuje, że podczs meczu z Piastem Lutynia doszło do niebywałego skandalu...

W rozgrywanym w niedzielne popołudnie spotkaniu wrocławskiej grupy IX Klasy B, na boisku w Ciechowie mierzyły się ósma w tabeli ekipa Porcelany (LKS-u) Ciechów z piątym Piastem Lutynia. Przy stanie 2:2 w 70. minucie spotkania potyczka została przerwana chwilę po tym, jak jeden z zawodników gospodarzy został brutalnie sfaulowany przez rywala.

"Michał Warchał został w brutalny sposób sfaulowany (przewieziony do szpitala karetką z prawdopodobieństwem złamania nogi) przez zawodnika gości, co spowodowało awanturę wśród kibiców obu drużyn, którzy wbiegli na boisko." - czytamy na Facebooku LKS-u Ciechów.

Dalej czytamy o mrożącym krew w żyłach zachowaniu jednego z panów, którzy pojawili się tego dnia na trybunach. - Kibic gości który wbiegł na boisku chciał (...) dosłownie "poderżnąć gardło" ostrym przedmiotem naszemu piłkarzowi, który stał i udzielał pomocy w tej chwili na murawie - napisano w krótkim oświadczeniu. Do posta na Facebooku załączono też dramatyczne zdjęcie. LKS Ciechów zapowiedział również wydanie oświadczenia w tej sprawie.

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze