ATP w Houston: Johnson obronił tytuł

Broniący tytułu Amerykanin Steve Johnson pokonał rodaka Tennysa Sandgrena 7:6 (7-2), 2:6, 6:4 w finale tenisowego turnieju ATP w Houston (pula nagród 557 tysięcy dolarów). To jego trzeci triumf w imprezie rangi ATP, a drugi w Houston.
W obecnej edycji turnieju 28-letni Johnson wyeliminował m.in. grającego z "jedynką" innego Amerykanina Johna Isnera.
Wynik finału:
Steve Johnson (USA, 6) - Tennys Sandgren (USA, 8) 7:6 (7-2), 2:6, 6:4
Przejdź na Polsatsport.plZOBACZ TAKŻE WIDEO: Aleksander Kwaśniewski powiedział to o sytuacji Igi Świątek. "To był zasadniczy moment"
