Puncher Extra Time: Kliknij i oglądaj!

Sporty walki
Puncher Extra Time: Kliknij i oglądaj!
fot. Polsat Sport

W magazynie Puncher Extra Time poświęconym sportom walki przyjrzymy się szczegółowo przygotowaniom do gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty, które są już na ostatniej prostej. Zaczynamy o 21:05 w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl!

Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty, która odbędzie się 21 kwietnia w Częstochowie zbliża się wielkimi krokami. W programie zobaczycie m.in. przylot rywala Tomasza Adamka (52-5, 30 KO)Joey’a Abella (34-9, 32 KO). "Góral" znajduje się na fali dwóch kolejnych zwycięstw, a ma apetyt na kolejne. 

 

Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) pała żądzą rewanżu i liczy na zwycięstwo w drugim pojedynku z Yourim Kalengą (23-4, 16 KO). W jaki sposób postara się przechytrzyć Kongijczyka? Stawką pojedynku będzie tytuł Mistrza Europy WBO, a zwycięstwo jednego z pięściarzy znacznie przybliży do walki o mistrzostwo świata.

 

W pierwszej obronie tytułu mistrzyni świata WBO w kategorii super piórkowej zawalczy Ewa Brodnicka (14-0, 2 KO), a do ringu po dłuższych przerwach powrócą Damian Jonak (39-0-1, 21 KO) oraz Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO), który zmierzy się z  Damianem Wrzesińskim (13-1-1, 5 KO). W ringu swoje umiejętności zaprezentują również perspektywiczni Adam Balski (11-0, 8 KO) oraz Robert Parzęczewski (19-1, 12 KO). Ponadto zobaczymy również pojedynek Łukasza Wierzbickiego (15-0, 6 KO) z Michałem Żeromińskim (13-3-1, 1 KO).

 

Naszymi gośćmi będą eksperci bokserscy Janusz Pindera, Andrzej Kostyra oraz Grzegorz Proksa.

 

Puncher Extra Time wystartuje o 21:05 w Polsacie Sport News oraz Polsatsport.pl!

 

Prowadzący: Artur Łukaszewski, Łukasz "Juras" Jurkowski

Goście: Janusz Pindera, Andrzej Kostyra, Grzegorz Proksa

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie