Polsat Boxing Night: Adamek dorwie fotografa, jeśli sesja się nie uda!

Sporty walki

Na ostatniej prostej przygotowań w Szklarskiej Porębie bohaterowie Polsat Boxing Night: Noc Zemsty musieli znaleźć kilka chwil dla fotografa, który zawitał w Blue Mountain Resort celem zrobienia zdjęć niezbędnych do promocji gali w Częstochowie. Duże wymagania co do jakości zdjęć przybyszowi z Warszawy postawił Tomasz Adamek...

"Jesteśmy po treningu, teraz szybka sesja zdjęciowa na plakaty. Wolę trenować niż robić fotki i dawać wywiady..." - przyznał Łukasz Wierzbicki, który miał problem z zachowaniem powagi przed obiektywem.
 
Chwilę później do pomieszczenia z tłem i lampami zawitał Tomasz Adamek, który nie miał taryfy ulgowej dla fotografa. "Przyjechał pan fotograf z Warszawy i gada, że mi zrobi piękne zdjęcia. Ja mu na to: nie chwal dnia przed zachodem Słońca. Powiedziałem: jeżeli nie będą piękne, to go po prostu ścignę! A biegać potrafię!" - zażartował bohater walki wieczoru.
 
W sesji wzięli udział także Adam Balski oraz Ewa Brodnicka.
 
 
 
O gali Polsat Boxing Night: "Noc Zemsty":
 
W Częstochowie do ringu powróci były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Tomasz Adamek w ostatnich dwóch pojedynkach udowodnił, że cały czas może mierzyć się z czołowymi pięściarzami kategorii ciężkiej na świecie. Wygrane z Fredem Kassim oraz Solomonem Haumono otworzyły przed żyjącą legendą polskiego boksu drzwi do wielkich pojedynków! Teraz jego rywalem będzie bardzo mocno bijący Joey Abell.
 
Na ostatniej prostej do walki o mistrzostwo świata znajduje się natomiast Mateusz Masternak, który zmierzy się po raz drugi z Yourim Kalengą. Kongijczyk w 2014 roku na pełnym dystansie okazał się nieznacznie lepszy od Polaka. Były mistrz Europy zapewnia jednak, że nic dwa razy się nie zdarza.
 
W pierwszej obronie tytułu mistrzyni świata WBO w kategorii super piórkowej zawalczy Ewa Brodnicka, a do ringu po dłuższych przerwach powrócą Damian Jonak oraz Michał Chudecki. W ringu swoje umiejętności zaprezentują również perspektywiczni Adam Balski oraz Robert Parzęczewski.
 
Karta walk gali PBN: "Noc Zemsty":
 
Walka wieczoru:
 
o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej:
Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) vs Joey Abell (34-9, 32 KO)
 
o Mistrzostwo Europy WBO:
Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) vs Youri Kalenga (23-4, 16 KO)
 
o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze junior ciężkiej:
Adam Balski (11-0, 8 KO) vs Denis Grachev (16-6-1, 9 KO)
Damian Jonak (39-0-1, 21 KO) vs Marcos Luis Cornejo (19-1, 18 KO)
 
o Mistrzostwo Świata WBO w wadze super piórkowej:
Ewa Brodnicka (14-0, 2 KO) vs Sarah Pucek (8-2-1, 1 KO)
Robert Parzęczewski (19-1, 12 KO) vs Tim Cronin (11-1-1, 2 KO)
 
o Mistrzostwo Polski w wadze półśredniej:
Łukasz Wierzbicki (15-0, 6 KO) vs Michał Żeromiński (13-3-1, 1 KO)
Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (13-1-1, 5 KO)
 
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie