W sobotnim magazynie #7strefa gośćmi Krzysztofa Wanio będą: Ryszard Bosek, Damian Dacewicz oraz Kamil Drąg.

 

Porozmawiamy o przebiegu ćwierćfinałów PlusLigi. Za nami pierwsze mecze, a w weekend poznamy rozstrzygnięcia w obu parach. Na zwycięzców konfrontacji Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel oraz Asseco Resovia – Indykpol AZS Olsztyn czekają w półfinałach dwie najlepsze drużyny sezonu zasadniczego: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz PGE Skra Bełchatów.

 

Nie zabraknie również kobiecej siatkówki. Chemik po raz piąty z rzędu zameldował się w finale mistrzostw Polski. W meczu o złoto zmierzy się ze zwycięzcą konfrontacji ŁKS Commerceon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów; po dwóch meczach jest remis 1–1, a trzecie starcie zostanie rozegrane w poniedziałek w Rzeszowie. Sędziego Wojciecha Maroszka poprosimy o skomentowanie zachowania trenera drużyny z Rzeszowa Lorenzo Micellego w drugim półfinale.

 

Kolejnym tematem będą powołania do reprezentacji Polski siatkarek. W minioną środę Jacek Nawrocki ogłosił skład drużyny narodowej na sezon 2018. Z selekcjonerem reprezentacji porozmawiamy na temat decyzji kadrowych oraz startu w premierowej edycji Siatkarskiej Ligi Narodów Kobiet.

 

Magazyn #7strefa w Polsacie Sport: sobota 21 kwietnia – początek o godzinie 13.00.