Polsat Boxing Night: Jak Brodnicka przygotowuje się do walki? (WIDEO)

Sporty walki

Do walki Ewa Brodnicka (14-0, 2 KO) - Sarah Pucek (8-2-1, 1 KO) na gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty pozostało zaledwie kilka godzin. Mistrzyni świata WBO w wadze super piórkowej w zaciszu hotelowego pokoju szykuje się do pojedynku. Zobaczcie, jak wyglądają jej przygotowania!

Polska pięściarka jest znana z tego, że w jej kreacjach nie ma mowy o przypadku. Przed walką pokazała strój, w którym zaprezentuje się w ringu. - Mamy skarpetki bokserskie, półszlafrok do wyjścia z logami sponsorów i moim pseudonimem. Jest również nowy ochraniacz, który został specjalnie dla mnie zrobiony w Wielkiej Brytanii. Jest też top, w którym będę walczyć. Gdyby spódniczka nie doszła na czas to mogę zawalczyć w majteczkach, w których byłam na ceremonii ważenia - powiedziała z uśmiechem Brodnicka.

- Ostatnie godziny przed walką. Staram się nie stresować, a bardziej się koncentrować. To dla mnie motywacja. Jestem wyspana. Mam to szczęście, bo nie wszyscy pięściarze potrafią się wyspać przed walką. Jeśli mam dookoła ciszę to potrafię się w pełni wyciszyć - skomentowała.

- Trochę poleżę, posłucham muzyki, będę się dobrze nawadaniać, pójdę na spacer z trenerami. Jesteśmy gotowi, to już ostatnie godziny do walki. Jestem dobrze przygotowana. Nie mogę doczekać się tego pojedynku, bo ciężko pracowałam na to, by moja ręka powędrowała do góry - zakończyła pięściarka.

Cały materiał z załączonym materiale wideo.

 

Transmisja gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w systemie PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJ bądź w ipla.tv -> TUTAJ. Start w sobotę, 21 kwietnia, o godzinie 17:45

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze