Polsat Boxing Night: Kto pojawi się na gali w Częstochowie?

Sporty walki

Już w sobotę wieczorem odbędzie się gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty. W Częstochowie gwiazdy pojawią się nie tylko w ringu, ale też na widowni. Swoją obecność zapowiedzieli m.in. Joanna Jędrzejczyk i Zbigniew Boniek.

Już tylko kilka godzin dzieli nas od rozpoczęcia gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty. Na trybunach hali w Częstochowie zasiądzie komplet kibiców, a wśród nich gwiazdy sportu i nie tylko.

Swoją obecność zapowiedziała największa gwiazda polskiego MMA, Joanna Jędrzejczyk. - Z chęcią się pojawię na tej gali. Zawsze wspieram polskich sportowców, szczególnie ze sztuk walki. Tomasz Adamek od wielu lat jest dla mnie wzorem do naśladowania - powiedziała zawodniczka.

Wśród widzów nie zabraknie też prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka oraz polskich olimpijczyków, m.in. Mariana Kasprzyka, Wojciecha Bartnika czy Ryszarda Boska.

Transmisja gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w systemie PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJ bądź w ipla.tv -> TUTAJ. Start w sobotę, 21 kwietnia, o godzinie 17:45

 

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie