Polsat Boxing Night: Noc Zemsty. Transmisja w PPV

Sporty walki
Polsat Boxing Night: Noc Zemsty. Transmisja w PPV
fot. MB Promotions

Czas na galę Polsat Boxing Night: Noc Zemsty! W Częstocowie dojdzie do walk Tomasz Adamek - Joey Abell i Mateusz Masternak - Youri Kalenga. W akcji zobaczymy także m.in. Adama Balskiego, Damiana Joniaka, Ewę Brodnicką i Roberta Parzęczewskiego. Transmisja gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w PPV! Sprawdźcie, gdzie i jak zamówić dostęp.

W karcie walk największej gali bokserskiej znalazło się osiem pojedynków, a już od samego początku będziemy świadkami wielkich emocji. Noc Zemsty idealnie pasuje bowiem do Michała Chudeckiego oraz Damiana Wrzesińskiego, którzy mierzyli się na ringach amatorskich, a trzykrotnie lepszy okazał się ten pierwszy. Wrzesiński z dwoma porażkami się jednak nie pogodził i już w sobotę będzie chciał zrewanżować się rywalowi za tamte zdarzenia.

 

Później do gry wejdą Łukasz Wierzbicki oraz Michał Żeromiński, a stawką będzie pas mistrza Polski w wadze półśredniej. Ten drugi nie mógł pogodzić się po werdykcie pierwszego starcia, dlatego właśnie na gali Polsat Boxing Night dojdzie do natychmiastowego rewanżu. Wierzbicki przygotowywał się pod okiem Gusa Currena i według ekspertów jest faworytem.

 

W Częstochowie pojawi się też ulubieniec lokalnej publiczności Robert Parzęczewski, a jego rywalem będzie mistrz Kanady Tim Cronin. Po długiej przerwie zobaczymy także niepokonanego Damiana Jonaka, który na ceremonii ważenia zaprezentował bardzo dobrą formę. Z kolei pierwszą obronę tytułu mistrzyni świata WBO w wadze superpiórkowej stoczy Ewa Brodnicka.

 

Najtrudniejszym wyzwaniem w karierze Adama Balskiego powinien być Denis Grachev, czyli pogromca Ismaiła Siłłacha czy też Zsolta Erdeia. Rosjanin jak na razie jest gwiazdą, jeśli chodzi o promocję walki, ale czy tak samo będzie w ringu? Polska nadzieja wagi cruiser jest przekonana o własnej sile i zapewnia fajerwerki.

 

O pas WBO European powalczą Mateusz Masternak oraz Youri Kalenga. Zwycięzca w kolejnej walce może otrzymać szansę boksowania o mistrzostwo świata. W pierwszym starciu nieznacznie lepszy był Kongijczyk, co długo było przez Polaka rozpamiętywane. Po sobocie to ma się zmienić, a "El Toro" ma zniknąć z jego głowy. To niewątpliwie może być najciekawszy pojedynek w bardzo wyrównanej karcie walk Polsat Boxing Night.

 

A na koniec Tomasz Adamek skrzyżuje rękawice z Joey Abellem. "Góral" cieszy się, że jego rywal jest znacznie większy, bo dzięki temu będzie miał przewagę szybkościową. Musi jednak uważać, bo przecież pamiętamy, jak skończył Krzysztof Zimnoch, który został brutalnie znokautowany.

 

- Muszę kłuć lewą ręką i zadawać celne ciosy prawą. Jeśli chcesz wygrać z zawodnikiem, który mocno bije, musisz być szybszy i unikać pojedynczych uderzeń. Większość walk wygrał prawym sierpem, więc muszę kłuć z dystansu aż do zwycięstwa - powiedział.

 

Transmisja gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w systemie PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJ bądź w ipla.tv -> TUTAJ. Start w sobotę, 21 kwietnia, o godzinie 17:45.

 

Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w Cyfrowym Polsacie

 

Dostęp do gali w systemie PPV mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.walka wysłany na nr 7043,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta pod numerem 801 00 50 50.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 16:45 w dniu gali, czyli 21 kwietnia br. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 6 kwietnia na kanale 222.

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w IPLI

 

Najbardziej prestiżową polską galę bokserską na żywo, w systemie PPV, będą mogli obejrzeć także internauci na całym świecie za pośrednictwem serwisu IPLA - na stronie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybrane Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty

 

Walka wieczoru:

 

o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej:

Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) vs Joey Abell (34-9, 32 KO)

 

o Mistrzostwo Europy WBO:

Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) vs Youri Kalenga (23-4, 16 KO)

 

o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze junior ciężkiej:

Adam Balski (11-0, 8 KO) vs Denis Grachev (16-6-1, 9 KO)

 

Damian Jonak (39-0-1, 21 KO) vs Marcos Jesus Cornejo (19-1, 18 KO)

 

o Mistrzostwo Świata WBO w wadze super piórkowej:

Ewa Brodnicka (14-0, 2 KO) vs Sarah Pucek (8-2-1, 1 KO)

Robert Parzęczewski (19-1, 12 KO) vs Tim Cronin (11-1-1, 2 KO)

 

o Mistrzostwo Polski w wadze półśredniej:

Łukasz Wierzbicki (15-0, 6 KO) vs Michał Żeromiński (13-3-1, 1 KO)

Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (13-1-1, 5 KO)

 

Transmisja gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w systemie PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJ bądź w ipla.tv -> TUTAJ. Start w sobotę, 21 kwietnia, o godzinie 17:45.

MC, jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie