Rdest wystartuje w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski

Moto
Rdest wystartuje w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
fot. Materiały prasowe

Gosia Rdest wystartuje w WSMP na Torze Poznań za kierownicą Seata Leona Racera. Zapowiada udział w pięciu rundach w tym sezonie.

Gosia Rdest w tym sezonie chce wziąć udział w pięciu rundach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Pierwszy weekend wyścigowy tej serii odbywa się 14-15 kwietnia w Poznaniu. Gosia pojedzie za sterami Seata Leona Racera, tak jak w poprzednich latach, gdy gościnnie brała udział w  pojedynczych rundach.

- Tak się złożyło, że wyjątkowo w tym roku nie pokrywają mi się kalendarze startów, dzięki czemu mogę pojechać do Poznania. Bardzo się cieszę, że mam możliwość pościgania się w Polsce, na naszym jedynym torze. Traktuję WSMP jako świetną okazję do spotkania z polskimi kibicami i jako możliwość, by przewieźć na prawym fotelu osoby, na przykład z partnerskich firm, które chcą poznać moją pasję z bliska. Poza tym - kiełbaska z grilla nigdzie nie smakuje tak dobrze jak na WSMP z moimi mechanikami” – mówi z uśmiechem Gosia.  

Gosia ściga się w tym sezonie w Mistrzostwach Europy GT4. Przy okazji WSMP pojawi się też cztery razy w Poznaniu i raz w czeskim Brnie.

Kalendarz WSMP przedstawia się następująco:

20 – 22.04. Tor Poznań / Polska
18 – 20.05. Kacergine / Litwa
15 – 17.06. Tor Poznań / Polska
06 – 08.07. Tor Poznań / Polska
28 – 30.09. Tor Poznań / Polska
05 – 07.10. Autodrom Brno / Czechy

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie