PlusLiga: Asseco Resovia - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
PlusLiga: Asseco Resovia - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

Po dwóch meczach Asseco Resovia i Indykpol AZS Olsztyn nie rozstrzygnęły kwestii awansu do półfinału fazy play off PlusLigi. Tam na jedną z ekip czeka już ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Transmisja meczu Asseco Resovia - Indykpol AZS Olsztyn w Polsacie Sport Extra.

Pierwszy mecz w Olsztynie był prawdziwym horrorem. Gospodarze prowadzili już 2:0, by ostatecznie przegrać 2:3. W ostatnim secie zostali wręcz rozbici przez gości i wydawało się, że może się to odbić na ich formie psychicznej w rewanżu.

 

Siatkarze Indykpolu się jednak nie załamali i pojechali do Rzeszowa pewni siebie oraz zmotywowani. Pierwszą partię wygrali dopiero do 28. Ostatecznie triumfowali 3:1 i tym samym zapewnili trzecie spotkanie.

 

Wydawało się, że zawodnicy Asseco po wygranej w Olsztynie wykorzystają atut własnej hali. W tym roku w lidze przegrali tu tylko raz, ze Skrą Bełchatów w lutym. Co więcej z zespołem z Olsztyna u siebie nie przegrywali z reguły nigdy. Przypomnijmy, że trzeci mecz również odbędzie się w Hali Podpromie. Zwycięzca tej rywalizacji zmierzy się w półfinale z obrońcą tytułu, ZAKSĄ.

 

Transmisja meczu Asseco Resovia - Indykpol AZS Olsztyn od godziny 14.45 w Polsacie Sport Extra.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze