PlusLiga: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Jastrzębski Węgiel wygrał w drugim meczu ćwierćfinału fazy play off PlusLigi z Treflem Gdańsk. Spowodowało to wyrównanie stanu rywalizacji i trzeci mecz. Transmisja meczu Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel w Polsacie Sport.

Trefl zaczął walkę o półfinał od zwycięstwa w Jastrzębiu-Zdroju 3:1. Wydawało się, że w tej sytuacji siatkarze Andrei Anastasiego mają wszystko w swoich rękach. Co prawda nie mogli rozgrywać mecz rewanżowego w Ergo Arenie (hala była zarezerwowana w dniach 19-22 na spektakle Cirque do Solei), ale nadal to oni byli faworytami.  Spotkanie odbyło się więc w Gdynia Arenie, a Jastrzębski pokazał charakter i wygrał 3:1, mimo że pierwszy set padł łupem zawodników z Gdańska.

 

Oznaczało to, że do wyłonienia zwycięzcy tej pary musi zostać rozegrany trzeci mecz. W niedziele dowiemy się zatem, kto awansuje do półfinału fazy play off PlusLigi. Tam czeka już Skra Bełchatów. W zeszłym sezonie Jastrzębski w końcowej klasyfikacji uplasował się na trzecim miejscu. Trefl nie znalazł się nawet w najlepszej szóstce, zajmując ostatecznie ósmą lokatę. 

 

Transmisja meczu Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel od godziny 20.00 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie