Incydent po meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa! Vuković został... oblany (WIDEO)

Piłka nożna
Incydent po meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa! Vuković został... oblany (WIDEO)
fot. Cyfrasport

Porażka dla kibiców Wisły Kraków w meczu z Legią Warszawa zawsze jest trudną pigułką do przełknięcia. Jeden z fanów "Białej Gwiazdy" po niedzielnym starciu (0:1) swoją frustrację wyładował na Aleksandarze Vukoviciu. Serb z polskim paszportem został oblany najprawdopodobniej piwem.

Legia Warszawa zrewanżowała się Wiśle Kraków za niedawną porażkę na Łazienkowskiej (0:2). Krakowianie nie potrafią wygrać ze stołeczną ekipą na własnym terenie już od blisko pięciu lat. Taki stan rzeczy bardzo rozzłościł jednego z kibiców klubu z Reymonta.

 

Tuż po zakończeniu meczu doszło do skandalu. W kierunku piłkarzy Legii oraz jej sztabu szkoleniowego poleciały nie tylko obelgi słowne, ale również został wylany napój, którym było najprawdopodobniej piwo. Ostatecznie został nim oblany Vuković. Serbowi, który od prawie dziesięciu lat posiada polskie obywatelstwo, nie puściły nerwy. Całą sytuację można zobaczyć na Twitterze [TUTAJ]. 

 

Bardzo prawdopodobne jest, że incydentem zajmie się Komisja Ligi. Jeżeli tak się stanie wówczas krakowski klubu zostanie ukarany.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze