LSK: Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
LSK: Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Poznaliśmy już pierwszego finalistę, którym jest obrońca tytułu Chemik Police. Poniedziałkowy mecz Developresu SkyRes Rzeszów z ŁKS-em Commercecon Łódź wyłoni przeciwnika dla policzanek. Transmisja meczu Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź w Polsacie Sport.

Poprzedni sezon siatkarki z Łodzi zakończyły na szóstym miejscu w tabeli. W tegorocznych rozgrywkach podopieczne Michala Maska wywalczyły miejsce w finale play off. Pierwszy mecz półfinałowy wygrały rzeszowianki 3:2, zaś drugi łodzianki 3:1. Poniedziałkowe starcie zadecyduje o tym kto w finale będzie rywalizował z Chemikiem Police.

Siatkarki z Łodzi i Rzeszowa grały przeciwko sobie w tym sezonie już siedem razy - wliczając w to również mecze sparingowe. Drużyny te znają się już niemalże na wylot, a o wygranej będą decydować detale. Jednak na korzyść Developresu gra atut własnej publiczności, gdyż ostatni mecz półfinałowy odbędzie się w hali Podpromie w Rzeszowie. Przegrany tego pojedynku będzie walczyć w meczu o trzecie miejsce z Grotem Budowlanymi Łódź.

 

Transmisja meczu Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź od 18:00 w Polsacie Sport.

en, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie