Włoski gigant chce Bednorza! Wymowny żart kolegi z PGE Skry Bełchatów

Siatkówka
Włoski gigant chce Bednorza! Wymowny żart kolegi z PGE Skry Bełchatów
fot. CyfraSport

PGE Skra Bełchatów już w środę rozpocznie rywalizację o finał PlusLigi z Treflem Gdańsk. Na tym etapie sezonu rozpoczęły się jednak transferowe spekulacje, a w centrum jednej z nich znalazł się Bartosz Bednorz, którym poważnie zainteresowany jest włoski Azimut Modena! Sytuację w swoim stylu skomentował kolega z drużyny, Karol Kłos.

Kłos zamieścił na Instagramie zdjęcie z kolegami z zespołu. W kadrze znaleźli się Nikołaj Penczew, Milad Ebadipour i właśnie Bednorz. Środkowy podpisał zdjęcie "Chcę ściągnąć więcej followersów na swój profil, więc zaprosiłem do zdjęcia Irańczyka, Bułgara i Włocha", na co internauci reagowali znakami zapytania. "Tylko gdzie ten Włoch?" - brzmi jeden z wpisów.Podpis zdaje się mieć sens dopiero wtedy, gdy przeczytamy o zainteresowaniu Bednorzem włoskiej Modeny. Trzeci zespół sezonu zasadniczego Serie A1 odpadł już z rywalizacji o mistrzostwo Italii, przegrał bowiem w półfinale z Cucine Lube Civitanova 1:3. Szuka jednak wzmocnień na kolejny rok.

Według portalu volleyball.it włoski gigant wśród potencjalnych zakupów wymienia Polaka w jednym szeregu z Simone Anzanim z Sir Safety Perugia oraz Klemenem Cebuljem z Revivre Milano.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze