Bedorf: Następny prezent dla Pudzianowskiego będzie bardzo bolesny

Sporty walki

Po długiej przerwie Karol Bedorf (14-3, 5 KO, 3 SUB) wraca do klatki. Przy okazji gali KSW 43 szczecinianin podarował Mariuszowi Pudzianowskiemu (12-5, 5 KO, 2 SUB)... "ugotowany" kamień. Co oznaczał tajemniczy prezent?

Bedorf miał walczyć na gali KSW 39: Colosseum, jednak były mistrz KSW w wadze ciężkiej całkowiecie zerwał ścięgno Achillesa i nie mógł stanąć do pojedynku. Szczecinianin powraca, by 9 czerwca zmierzyć się z Pudzianowskim na gali KSW 44 w Ergo Arenie.

 

Jednym ze znanych powiedzeń byłego strongmana jest "cierpliwy to i kamień ugotuje". Bedorf postanowił wykorzystać cytat i na środku klatki podczas KSW 43 we Wrocławiu podarował swojemu przeciwnikowi kamień.

 

- Kamień był pamiątką dla Mariusza, na znak tego, że bardzo ciężko trenuje i przygotowuje do naszej walki. "Pudzian" wniósł dużo do federacji KSW oraz MMA - powiedział Bedorf.

 

To nie jest jednak jedyny prezent, jaki 34-latek przygotował dla Pudzianowskiego. Zawodnik KSW zapowiedział, że w Ergo Arenie otrzyma kolejny "podarunek".

 

- To, co jeszcze mu podaruję, Mariusz otrzyma 9 czerwca w Ergo Arenie. Nie jest to miły prezent... Będzie bardzo bolesny - stwierdził Bedorf.

 

Cała wypowiedź Karola Bedorfa w załączonym materiale wideo.

en, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze