Atrakcje dla miłośników siatkówki z... rajdowym akcentem! Ruszyła sprzedaż biletów na XVI Memoriał Wagnera

Siatkówka
Atrakcje dla miłośników siatkówki z... rajdowym akcentem! Ruszyła sprzedaż biletów na XVI Memoriał Wagnera
fot. Materiały prasowe

Po ponad miesięcznej turze sprzedaży karnetów, dziś (piątek, 27.04.) o godzinie 20:00 rusza dystrybucja pojedynczych wejściówek na sierpniowe święto siatkówki w TAURON Arenie Kraków. Oprócz możliwości obejrzenia czołowych siatkarskich reprezentacji tuż przed Mistrzostwami Świata, fanów czekają również niespodzianki. Sprzedaż rusza na stronie www.abilet.pl. XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera odbędzie się w dniach 24-26. 08. 2018 r.

- Karnety były ukłonem w stronę kibiców - mówi wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera Cezary Mróz. - Wiele osób od lat prosiło nas o wprowadzenie takiej formy wejściówek i zainteresowanie było bardzo duże - podsumowuje Cezary Mróz.

Co ciekawe, organizatorzy XVI Memoriału, szykują atrakcje niespotykane dotąd na siatkarskich widowiskach.

 

- Znakomita współpraca z władzami Krakowa, a także Zarządem Infrastruktury Sportowej pozwoliła nam na spokojne przygotowywanie atrakcji dla miłośników siatkówki, którzy wybiorą się na XVI Memoriał - nie ukrywa Cezary Mróz. - Kibice, którzy pojawią się w TAURON Arenie Kraków spotkają się z zupełnie nowym wymiarem kibicowania. Chcemy, żeby siatkarscy fani byli częścią widowiska i brali w nim czynny udział. Szykujemy coś, czego jeszcze w Polsce nie było. Będą nowości, ale też tradycyjnie - najlepsze samochody świata, które poprowadzą najlepsi siatkarze. Do tego - element rajdowy. Nie zdradzę szczegółów, ale to zdecydowanie będzie miało związek z największym wymiarem rajdów - uzupełnia tajemniczo Cezary Mróz.

W XVI Memoriale Huberta Jerzego Wagnera (24-26.08.2018 r., TAURON Arena Kraków) wystąpią reprezentacje Francji, Kanady, Polski i Rosji. Będzie to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata w Bułgarii i we Włoszech.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze