Kulisy Polsat Boxing Night! "Nie rzucam słów na wiatr"

Sporty walki

Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w Częstochowie z walką Tomasz Adamek - Joey Abell dostarczyła wielu emocji. "Góral" pokazał się z kapitalnej strony i wygrał przez techniczny nokaut w siódmej rundzie. Wygrane zanotowali także Mateusz Masternak oraz Adam Balski. Co działo się poza telewizyjnymi kamerami? Zapraszamy na Kulisy PBN!

Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty przyniosła osiem niezwykle wyrównanych walk i znakomitą organizację. Przy wydarzeniu pracowało kilkanaście kamer, które dostarczały ujęcia do transmisji, jednak niektóre z nich dostały zadanie rejestrować to, co dla zwykłego widza było niedostępne.
 
Kulisy PBN to zbiór najciekawszych ujęć, których nie zobaczyliście w przekazie telewizyjnym! W niecały kwadrans obejrzycie między innymi interwencję lekarską na rozszarpanej twarzy Łukasza Wierzbickiego, wyznanie Ewy Brodnickiej oraz wiele wypowiedzi gości specjalnych, komentujących walkę Tomasza Adamka i nie tylko!
 
W walce wieczoru gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty Adamek zmierzył się z Joey Abellem, swoje walki wygrali między innymi Mateusz Masternak i Adam Balski.

 

W załączonym materiale wideo "Kulisy Polsat Boxing Night: Noc Zemsty"!

 

Powtórka telewizyjna w sobotę o 12:00 w Polsacie Sport.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie