Nice 1 Liga: Odra dalej bez zwycięstwa w 2018 roku! Tylko remis z Chrobrym

Piłka nożna

Odra Opole zremisowała u siebie z Chrobrym Głogów 1:1 w pierwszym meczu 28. kolejki Nice 1 Ligi. Wynik otworzył Sebastian Bonecki, a wyrównał Jakub Bach. Opolanie w 2018 roku nie wygrali jeszcze ligowego spotkania.

Skomplikowana sytuacja i zacięta rywalizacja w Nice 1 Lidze powodowała, że zarówno Odra jak i Chrobry,  mimo kolejno dziewiątego i szóstego miejsca, mają jeszcze szanse na awans do Ekstraklasy. Na jesieni górą byli głogowianie, którzy przegrali swoje dwa ostatnie pojedynki. Piłkarze z Opola radzili sobie jeszcze gorzej, gdyż nie potrafili wygrać w pierwszej lidze w 2018 roku.

 

Lepsze wrażenie po pierwszych 45 minutach pozostawili podopieczni Mirosława Smyły. Co więcej to oni pierwsi otworzyli wynik. Bardzo ładną akcję gospodarzy wykończył Bonecki.

 

Zaledwie kilkanaście sekund po przerwie wyrównał Bach, a gra Chrobrego zaczęła wyglądać dużo lepiej. Spotkanie było niezwykle wyrównane i ostatecznie żadnej z drużyn nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Odra w dalszym ciągu traci pięć oczek do głogowian. Remis zapewne nie zadowolił żadnej z ekip.

 

Odra - Chrobry 1:1 (1:0)

 

Bramki: Bonecki 35 - Bach 46

 

Odra: Kuchta - Brusiło, Kowalski, Bodzioch, Winiarczyk - Mikinic, Bonecki, Habusta, Niziołek (Ledecky 78’), Marzec (Trznadel 63’)- Skrzypczak

 

Chrobry: Gospodinov - Ilków-Gołąb, Stolc, Michalec, Wajsak - Gąsior, Kona – Bach (Nowicki 73’), Borecki (Kaczmarek 63’), Napolov – Trytko

 

Żółte kartki: Nizołek, Bodzioch, Bonecki – Gąsior, Gospodinov, Ilków-Gołąb

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze