Odra Opole - Chrobry Głogów. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Odra Opole - Chrobry Głogów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. CyfraSport

Odra Opole pozostaje jedynym zespołem w stawce Nice 1 Ligi, który wiosną jeszcze nie wygrał. Fatalna seria beniaminka wpłynęła na szanse awansu do Ekstraklasy, a zespół wciąż czeka na przełamanie. W piątek zmierzy się z Chrobrym Głogów, który w tabeli jest już wyżej i do strefy awansu traci zaledwie trzy punkty. Transmisja meczu Odra Opole - Chrobry Głogów w Polsacie Sport!

Na siedem kolejek przed końcem sezonu Odra plasuje się na dziewiątym miejscu z dorobkiem 38 punktów. Nie jest to jednak powód do dumy, bowiem jeszcze niedawno zespół mógł śmiało myśleć o walce o awans do Ekstraklasy. Fatalna seria dziewięciu meczów bez zwycięstwa zweryfikowała jednak szanse Niebiesko-czerwonych.
 
– To ujma dla każdego sportowca, jeśli się nie wygrywa przez tak długi czas. Wszyscy czujemy złość. W wielu meczach mogliśmy się spokojnie pokusić o zwycięstwo, ale go nie odnieśliśmy. Trzeba szukać tego przyczyn i wyciągać wnioski na przyszłość. W pierwszej rundzie zdarzały nam się spotkania, w których oddawaliśmy dosłownie jeden celny strzał, a mimo to zdobywaliśmy trzy punkty. Teraz często jest tak, że są strzały, są sytuacje, a nie potrafimy wygrywać – mówi trener Odry, Mirosław Smyła.
 
Tę niemoc wykorzystuje między innymi Chrobry, który ma niewielki dystans do ścisłej czołówki. Z 43 punktami ekipa z Głogowa traci zaledwie trzy punkty do premiowanego awansem miejsca drugiego, na którym znajduje się GKS Katowice. 
 
W rundzie jesiennej 2:0 wygrali ówcześni gospodarze, a więc Chrobry.
 
Transmisja meczu Odra Opole - Chrobry Głogów od 20:45 na Polsacie Sport.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze