PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

PGE Skra Bełchatów może zostać pierwszym finalistą PlusLigi. By tak się stało, musi po raz drugi wygrać z Treflem Gdańsk. Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk w Polsacie Sport.

W pierwszym meczu PGE Skra Bełchatów pokonała Trefl Gdańsk 3:2. Spotkanie było bardzo zacięte. Mariusz Wlazły i spółka musieli dwukrotnie odrabiać straty.

 

- Cieszy, że wróciliśmy do gry i pokazaliśmy charakter naszej drużyny w trudnym momencie - przyznaje Piechocki. - Przezwyciężyliśmy trudne momenty, bo mieliśmy swoje szanse, żeby dogonić rywala w pierwszym secie, mieliśmy szansę na zwycięstwo w trzecim, ale wypuściliśmy je z rąk. Jednak nie załamaliśmy się, dalej chcieliśmy wydrzeć zwycięstwo i to się udało - powiedział Grzegorz Łomacz z PGE Skry Bełchatów.

 

Gdańszczanie nie zamierzają składać broni. Liczą na sprawienie niespodzianki i doprowadzenie do trzeciego meczu.

 

- Jesteśmy lekko rozczarowani, po raz kolejny zostawiliśmy na boisku dużo zdrowia, nie udało się, ale mamy nadzieję, że uda nam się zregenerować i zaprezentować lepszą siatkówkę w Bełchatowie. Ćwierćfinały pokazały, że potrafimy wyjść z trudnych sytuacji. Wiemy, że PGE Skra w swojej hali zagra lepiej, dlatego też nasz poziom musi być leszy. Nie pojedziemy tam jak na ścięcie, chcemy wygrać sobotni mecz - zauważył Artur Szalpuk z Trefla Gdańsk.

 

Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk w Polsacie Sport. Początek o godzinie 17:00.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze