Nice 1 Liga: Nowak bohaterem Zagłębia! Fenomenalna bramka częścią hat-tricka

Tomasz Nowak został bohaterem Zagłębia Sosnowiec. Pomocnik popisał się fantastycznym hat-trickiem, a jego bramki dały zwycięstwo nad Stalą Mielec 3:1. Szczególnej urody była druga bramka zdobyta tuż przed przerwą.

Show Nowaka rozpoczęło się w 7. minucie spotkania. Pomocnik Zagłębia oddał precyzyjne uderzenie sprzed pola karnego, a Radosławowi Majeckiemu pozostało tylko wyciągnąć piłkę z bramki.

Przed zakończeniem pierwszej części spotkania, gdy zgromadzeni na stadionie oczekiwali już przerwy, Nowak drugi raz pokonał bramkarza rywali. Fenomenalne uderzenie z około 30 metrów sprawiło, że gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie.

Wisienką na torcie w wykonaniu Nowaka był pewnie wykorzystany rzut karny w końcówce spotkania.

Hat-trick pomocnika został nagrodzony owacją na stojąco. Sam piłkarz podziękował kibicom za wsparcie kilka minut później, gdy został zmieniony przez Bartłomieja Babiarza.

Skrót meczu Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec w załączonym materiale wideo.