Wściekły Gattuso odwołał lot z żoną po porażce z Benevento. Podarł bilety!

Piłka nożna
Wściekły Gattuso odwołał lot z żoną po porażce z Benevento. Podarł bilety!
fot. PAP

Gennaro Gattuso wyciągnął AC Milan z gigantycznego kryzysu, jednak ostatnie tygodnie nie są udane dla Rossonerich. Po odpadnięciu z Ligi Europy z Arsenalem zespół nie potrafi się pozbierać także w lidze. Ostatnio przegrał na San Siro z ostatnim w tabeli Benevento, a to odbiło się na... życiu prywatnym Gattuso.

Jeden z największych wojowników w historii piłki nożnej to postać niezwykle charyzmatyczna. Były pomocnik dał drugie życie Milanowi w tym sezonie stając za sterami z poziomu ławki rezerwowej, jednak kwiecień nie należy do najlepszych w historii klubu.
 
Po odpadnięciu z Ligi Europy zespół z Mediolanu nie wygrał w kwietniu ani razu, tracąc punkty między innymi z Sassuolo, Torino czy w kompromitujący sposób przegrywając na San Siro z ostatnim w tabeli Benevento 0:1.
 
Sytuacja dotknęła Gattuso, który w niedawnym wywiadzie przyznał, że porażka wpłynęła na... jego plany osobiste.
 
- Po porażce z Benevento dotknęliśmy dna. Miałem zaplanowaną i opłaconą wycieczkę do Hiszpanii z moją żoną kilka dni po meczu, jednak podarłem bilety i zostałem z zawodnikami. Niektórym się to nie spodobało, bo mieli dostać wolne, jednak mam to gdzieś. Moja żona także nie była szczęśliwa - przyznał w wywiadzie dla Mediaset trener Milanu.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze