KSW: Mańkowski już po operacji

Sporty walki

Borys Mańkowski (19-7-1, 3 KO, 7 SUB) poinformował na swoich mediach społecznościowych, że przeszedł operację zerwanych więzadeł. Przed nim kilka tygodni rehabilitacji.

Były mistrz kategorii półśredniej ostatnią walkę stoczył pod koniec zeszłego roku, kiedy to został brutalnie rozbity przez Roberto Soldica. Jego powrót miał nastąpić na czerwcowej gali KSW 44, ale przez fatalną kontuzję nie było to możliwe, a jego miejsce w karcie walk zajął Michał Materla.

 

Sam Mańkowski poinformował w poniedziałek, że pomyślnie przeszedł operację zerwanych więzadeł. Przez kilkanaście następnych tygodni będzie przechodził proces rehabilitacji, więc na razie nie wiemy, kiedy po raz kolejny zobaczymy go w klatce.

 

 

O gali KSW 44:

 

Na gali KSW 44 w Ergo Arenie 9 czerwca wystąpią m.in. w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Karolem Bedorfem. Dojdzie również do rewanżowego starcia Marcina Wrzoska z Kleberem "Koike" Erbstem, a w klatce zobaczymy również, jak się w czwartek okazało, Michała Materlę, który zastąpił kontuzjowanego Borysa Mańkowskiego.

W załączonym materiale wideo skrót walki Mańkowski - Soldic.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie