Śmigiel dyrektorem generalnym Stoczni Szczecin

Siatkówka
Śmigiel dyrektorem generalnym Stoczni Szczecin
fot. Stocznia Szczecin

Nowym dyrektorem generalnym Klubu Piłki Siatkowej Stocznia Szczecin został Krzysztof Śmigiel. Nowy dyrektor generalny szczecinian ma niespełna 44 lata. W reprezentacji Polski zagrał 58 meczów, był uczestnikiem igrzysk olimpijskich w Atlancie w 1996 roku.

W pierwszej reprezentacji kraju występował w latach 1995-2002. W trakcie bogatej siatkarskiej kariery bronił barw AZS Częstochowa, Czarnych Radom, AZS Olsztyn, francuskiego Montpellier Volley i GTPS Gorzów Wielkopolski. Wielokrotnie brał udział w charytatywnym meczu " Siatkarze dla Hospicjum". Przez ostatnich 5 lat zawodowo związany z przemysłem stoczniowym.

 

– Cały czas pracujemy nad profesjonalizacją naszego klubu. Krokiem we właściwym kierunku jest zatrudnianie w nim ludzi z doświadczeniem w kwestii zarządzania oraz z ogromną determinacją w dążeniu do ustalonych celów. Takim człowiekiem jest na pewno Krzysztof – podsumował prezes sportowej spółki KPS Stocznia SzczecinJakub Markiewicz.

 

– Znam jedną i drugą stronę barykady, a to w tej pracy więcej niż potrzebne. To fantastyczny projekt, który szanuje i odbudowuje ogromne tradycje, jakie ma męska siatkówka w Szczecinie. Jestem dumny, że wezmę udział w tworzeniu stabilnych fundamentów na przyszłość tej pięknej dyscypliny sportu w tym miejscu. Dziękuję Kubie za szansę jaką mi dał, za zaufanie i za to, że odważnie postanowił walczyć o odbudowę siatkówki. Zmiana sponsora, to dla nas jakby nowe skrzydła, z którymi wspiąć się musimy jak najwyżej – stwierdził nowy dyrektor generalny KPS Stocznia Szczecin.

 

Krzysztof Śmigiel jest żonaty, ma dwóch synów, prowadzi szkółki siatkarskie. W wolnym czasie miłośnik żagli i jazdy na snowboardzie. 6 maja skończy 44 lata.

RM, Stocznia Szczecin

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze