Świętowanie na golasa! Wołosz pochwaliła się odważnym zdjęciem

Joanna Wołosz została wczoraj mistrzynią Włoch po tym, jak jej Imoco Volley Conegliano pokonało drużynę Igor Gorgonzola Novara 3:1. Polska rozgrywająca zadziwiła jednak wszystkich pozując po zwycięstwie nago ze zdobytym pucharem w dłoniach!

Wołosz miała wiele powodów do świętowania, ponieważ oprócz wywalczenia trzeciego w karierze tytułu mistrzowskiego (wcześniej dwukrotnie wywalczyła tytuł mistrza Polski z Chemikiem Police w latach 2016 i 2017) została również wybrana najlepszą zawodniczką włoskich finałów!

Euforia siatkarki była na tyle duża, że po meczu zapozowała ona do zdjęcia całkowicie nago, po czym pochwaliła się nim na swoim Instagramie. Zdjęcie zatytułowane jest "Campioni D'Italia", czyli innymi słowy "Mistrzynie Włoch".

Teraz Wołosz i jej drużynę czeka rywalizacja w Final Four Ligi Mistrzyń. Turniej zostanie rozegrany w Bukareszcie w dniach 5-6 maja. W półfinale Imoco Volley zmierzy się z VakifBank Stambuł.