Bełcik: Cieszę się, że mogę do was dołączyć i kibicować naszym siatkarkom

Siatkówka

- Cieszę się, że od tego momentu będę mogła do was wszystkich dołączyć i kibicować naszym siatkarkom razem z państwem - powiedziała po drugim meczu finałowym Ligi Siatkówki Kobiet rozgrywająca Chemika Police Izabela Bełcik, która zakończyła karierę siatkarską.

Chemik Police po niezwykle ciężkim starciu pokonał w finale Ligi Siatkówki Kobiet ŁKS Commercecon Łódź i po raz siódmy w historii, a piąty z rzędu zdobył tytuł mistrza Polski.

- Cieszę się, że ten mecz wyglądał jak wyglądał. To był mecz godny finału. Niektórzy mieli niedosyt po meczu w Policach. Dla nas było super, ale wiadomo, nie dla wszystkich. Ten mecz pokazał piękne wymiany i to, że polska siatkówka i finał mistrzostw Polski potrafią być na wysokim poziomie - powiedziała rozgrywająca Chemika Izabela Bełcik.

Doświadczona zawodniczka po wielu latach wspaniałej kariery zdecydowała się przejść na siatkarską emeryturę. - Dziękuję bardzo i pozdrawiam wszystkich. Cieszę się, że od tego momentu będę mogła do was wszystkich dołączyć i kibicować naszym siatkarkom razem z państwem - powiedziała.

Cała rozmowa z Izabelą Bełcik w załączonym materiale wideo.

Tomasz Swędrowski, CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie