Jędrzejczyk, Jeżewski, Miszkiń i Erbst gośćmi Punchera

Sporty walki
Jędrzejczyk, Jeżewski, Miszkiń i Erbst gośćmi Punchera
fot. Polsat Sport

W kolejnym odcinku magazynu Puncher Extra Time przyjrzymy się przygotowaniom do KSW 44 oraz gali Friday Boxing Night. W związku z tym w studiu pojawi się Nikodem Jeżewski. W części poświęconej MMA gośćmi będą Joanna Jędrzejczyk oraz Kleber „Koike” Erbst. Początek programu o godzinie 21:05 w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl.

Gościem Łukasza Jurkowskiego i Artura Łukaszewskiego w części poświęconej MMA będzie zawodnik KSW - Kleber „Koike” Erbst (23-4-1, 2 KO, 19 SUB), który na gali KSW 44 zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem (13-4, 5 KO, 3 SUB). Największa polska organizacja ogłosiła, ze dojdzie do rewanżu Polaka z Japończykiem. Walka odbędzie się na czerwcowej gali KSW 44 w Ergo Arenie. Stawką będzie wakujący pas wagi piórkowej. Jakie nastawienie przed walką ma Wrzosek poznaliśmy przed tygodniem. Teraz przekonamy się jakie oczekiwania ma jego rywal przed tym arcyważnym pojedynkiem.

 

Zanim jednak zajrzymy do MMA, prowadzący porozmawiają z Nikodem Jeżewski (13-0-1, 8 KO), który również pojawi się w studiu przy Ostrobramskiej 77. Niespełna 27-letni pięściarz zmierzy się już 4 maja na gali Friday Boxing Night w Kościerzynie. Na jego drodze stanie "Łamacz szczęk", Demetrius Banks (9-4, 4 KO). Ponadto w części bokserskiej w studiu zasiądzie nasz stały ekspert Maciej Miszkiń.

 

Wyjątkowym gościem naszego programu będzie Joanna Jędrzejczyk (14-2, 4 KO, 1 SUB), który m.in. opowie o swojej ostatniej walce z Rose Namajunas (8-3, 1 KO, 5 SUB).

 

Puncher Extra Time o godzinie 21:05 w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze