Tytuł Chemika, konferencje Legii i Arki oraz Jędrzejczyk w Puncherze. Wtorek w Polsacie Sport News

Chemik Police został siatkarskim mistrzem Polski! Już wkrótce poznamy również najlepszy zespół sezonu 2017/2018 PlusLigi. W środę czeka nas również wielki finał piłkarskiego Pucharu Polski, o którym wiele na naszych antenach. O 21:00 zapraszamy na nowy odcinek magazynu sportów walki Puncher. Sport Flesze poprowadzi Paulina Chylewska.

W finale Pucharu Polski Arka Gdynia zmierzy się z Legią Warszawa. Gdynianie przed rokiem triumfowali w tych rozgrywkach pokonując Lecha Poznań. Tym razem na ich drodze stanie mistrz Polski i zespół, który Puchar Polski zdobywał najczęściej spośród wszystkich klubów. We wtorek w naszych serwisach relacja z ostatniego dnia przygotowań drużyn do finału – wypowiedzi, komentarze, oficjalne treningi. Będziemy także transmitowali konferencje prasowe Legii oraz Arki.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i PGE Skra Bełchatów zagrają w finałowej rywalizacji PlusLigi. Dojdzie więc do powtórki sprzed roku, kiedy ZAKSA wygrała 3:0 i 3:1. Przemysław Iwańczyk przeanalizuje szanse obu zespołów w tym  starciu.

Siatkarki Chemika Police w drugim meczu pokonały w łódzkiej Atlas Arenie ŁKS Commercecon 3:1 i zostały mistrzyniami Polski. To piąty z rzędu, a siódmy w historii tytuł policzanek. Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Malwina Smarzek.

O 21:00 zapraszamy na magazyn sportów walki Puncher, w którym gośćmi Artura Łukaszewskiego będą Joanna Jędrzejczyk, Kleber „Koike” Erbst i Nikodem Jeżewski. Sport Flesze w Polsacie Sport News od 12.00 o pełnych godzinach. Zaprasza Paulina Chylewska.