MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Koszykówka
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

W fazie play-off Energa Basket Ligi nie ma czasu na długie przerwy! W środę odbędą się kolejne mecze nr 3 ćwierćfinału - tym razem w halach drużyn niżej rozstawionych. Transmisja meczu MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń w Polsatu Sport Extra.

Wicemistrzowie Polski może nie dominowali w pierwszych dwóch spotkaniach, ale z pewnością mieli je pod kontrolą. Zrywy D.J. Sheltona i Aarona Broussarda momentami były bardzo efektowne, ale to było za mało, aby MKS realnie zagroził gospodarzom. Glenn Cosey pokazywał równą formę i trafiał swoje trójki, jak zwykle efektywny był Aaron Cel, a Karol Gruszecki w drugim starciu pokazywał dlaczego regularnie jest powoływany do reprezentacji Polski przez trenera Mike’a Taylora.

 

Dąbrowianie w meczu nr 3 zrobią wszystko, aby odnieść zwycięstwo i przedłużyć serię. W MKS ciągle są spore rezerwy - szczególnie w ofensywie. Coś do udowodnienia ma na pewno Shelton, a na lepszą grę stać zarówno Wołoszyna, jak i Novaka. Polski Cukier u siebie grał solidnie w obronie, ale to nie oznacza, że na wyjeździe będzie równie dobrze. Kluczowe mogą się okazać trójki Coseya oraz “forma dnia” Gruszeckiego.

 

Transmisja meczu MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń w Polsatu Sport Extra od godziny 20:00.

A.J., plk.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze